היום ניתן לראות מגמה הולכת וגוברת של מודעות לסוגי המשחקים המתאימים ביותר לכל גיל. אם בעבר הדגש העיקרי היה על הבטיחות של המשחק, במטרה למנוע מהילד להיחנק מחלקיקים קטנים או להיחתך מקצוות חדים, הרי שהיום ברור לכולם כי המטרה הראשונית של המשחק היא לסייע בהתפתחות של הילד.

אנו בחנות MOM & ME נשמח לסייע לכם לבחור משחקי התפתחות לגיל 3, בהתאם ליכולות ולכישורים של הילדים שלכם. אנו מחזיקים במגוון רחב של צעצועי התפתחות ומשחקים שונים, המותאמים לגיל הילד ולצרכים ההתפתחותיים שלו.

כל המשחקים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר והם עשויים מחומרי גלם איכותיים ובטיחותיים, שאינם נשברים ואינם נשחקים במהירות. אנו מקפידים על חווית קנייה אידיאלית לכל לקוח ונשמח לסייע ולייעץ לכם בכל שאלה ובכל בעיה.

מהי החשיבות של משחקי התפתחות לגיל 3?

קודם כל, חשוב להבין כי גיל 3 נחשב לגיל קסום ומרגש במיוחד, מאחר ובגיל זה רוב הילדים מתחילים בהתפתחות הרגשית שלהם. זהו הגיל שבו הילדים מתחילים להיות מודעים למחשבות ולרגשות שלהם, הם מבדילים בין כעס לשמחה, מתחילים לפחד מאלמנטים שונים ולהביע חיבה ואהבה לאנשים מוכרים.

באמצעות משחקי התפתחות לגיל 3 מתאימים ניתן לסייע לילד לפתח את היכולות הטבעיות שלו ולחזק את הביטחון העצמי שלו. בגיל 3 ילדים מתחילים לשחק יותר עם ילדים אחרים, לכן מומלץ לספק להם משחקים המיועדים למשחק בזוגות או בקבוצות.

מעבר לכך, כדאי להשקיע במשחקים התפתחותיים, המסייעים לילד לפתח את הדמיון ואת היצירתיות שלו. ניתן למשל, להשקיע בצעצועים המצריכים מהילד להעמיד פנים שהוא רופא, מוכר גלידה או טבח. ניתן לרכוש עבורו דוכן גלידות העשוי מעץ, בובות, מכוניות ודמויות שונות, שהילד יכול להזדהות איתן.

אילו משחקי התפתחות לגיל 3 כדאי לכם להכיר?

גיל 3 נחשב לגיל משמעותי לצורך פיתוח יכולת המחשבה של הילד, לכן מומלץ לרכוש עבורו משחקים המפתחים את היכולת שלו לחשוב, לפתור בעיות ולהגיע למסקנות. זהו הגיל המושלם להעניק לילד פאזל המכיל חלקים גדולים יחסית, על מנת לאפשר לו להרכיב אותו בהצלחה.

כמו כן, זהו הגיל להתחיל לפתח מיומנויות שונות ולשפר את המוטוריקה העדינה, לכן כדאי לרכוש עבורו חומרי יצירה כגון טושים, פלסטלינה, מדבקות, ערכות יצירה ועוד.

יש לזכור כי בגיל 3 ילדים אוהבים לנוע ולהיות פעילים, לכן זה הזמן ללמד אותם לרכוב על אופניים, לשחק בכדור וכדומה. מעבר למשחקי למידה לגיל 3, כדאי להשקיע בספרים ייעודיים לגיל 3, על מנת לפתח את יכולת הדיבור והזיכרון.

אנו בחנות MOM & ME נשמח לספק לכם מבחר רחב של משחקי התפתחות לגיל 3. כל המשחקים שלנו מגיעים מהחברות המוכרות והידועות ביותר בשוק והם עומדים בסטנדרטים ובתקנים המחמירים ביותר.

נשמח לסייע ולייעץ לכם, לצורך בחירת הצעצועים האידאליים ביותר עבורכם. להזמנות ולקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!