מתנות לילדים

אין ספק כי רכישת מתנות לילדים עלולה להתברר כחוויה לא פשוטה, מאחר והמבחר בשוק עצום ולא כולם יודעים על מה לתת את הדעת. ניתן לרכוש כמויות עצומות של צעצועים בשקלים בודדים, או לחילופין, להשקיע בצעצוע או משחק איכותי ועמיד, שיוכל לשמש אתכם לאורך השנים. אם בעבר הנטייה הייתה לרכוש מתנות פשוטות, שנזרקות לרוב כבר באותו היום, הרי שהיום מקובל יותר להשקיע במשחקים או צעצועים עם ערך מוסף.

אנו בחנות MOM & ME נשמח לספק לכם מבחר רחב של מתנות לילדים ברמה הגבוהה ביותר. כל הצעצועים וכל המשחקים שלנו נחשבים לאיכותיים ביותר, בזכות חומרי הגלם שלהם והעמידה בתקנים המחמירים ביותר. נשמח לסייע לכם לבחור מתנות לילדים, תוך כדי התאמת המתנה לגיל הילדים ולתקציב שלכם.

מתנות לילדים – כיצד לבחור נכון?

כל ילד שמח לקבל מתנה, בין אם צעצועי עץ או צעצועים של סמי הכבאי, במיוחד אם מדובר על כמות גדולה של צעצועים צבעוניים ומרגשים. אך חשוב לזכור כי ילד שמקבל כמות גדולה של צעצועים, חווה לרוב תחושה של הצפה. אומנם אין שום דבר רע בניירות עטיפה צבעוניים, צעצועים מרעישים או קופסאות הטומנות בתוכן סודות, שמגרים את כל החושים, אך בשל תחושת ההצפה האדירה וכמות הגירויים הגבוהה, ההתרגשות של הילד חולפת תוך שניות בודדות. לכן ההמלצה הכללית היא לבחור במתנות איכותיות ובעלות ערך, במקום לרכוש כמות גדולה של צעצועים זולים, הנשברים תוך שעות בודדות. ברוב המקרים, הילדים עצמם יעדיפו כמות קטנה יותר של משחקים איכותיים או צעצועים מיוחדים, מאשר כמויות עצומות של צעצועים בינוניים. ההמלצה הכללית היא להשקיע במשחקי חשיבה, משחקי הרכבה או כל משחק אחר, המפתח את היכולות של הילד ומעניק לו ערך מוסף.

מתנות לילדים – המלצות וטיפים להורים

קודם כל, יש לזכור כי אף הורה לא היה רוצה לקבל ג’אנק, מאחר והרוב המוחלט של ההורים נאלץ להתמודד עם כמויות עצומות של צעצועים ומשחקים ברחבי הבית. לכן אין זה מפתיע כי אף אחד לא היה רוצה להתחדש בערמה של צעצועים זולים ומתפרקים, שהילד לעולם לא ייגע בהם. לעומת זאת, עדיף להשקיע במתנה אחת מושקעת ויוקרתית יותר, כמו למשל בריכת שחיה מתנפחת, שתשמש את הילד בכל ימות הקיץ. כמובן שכאשר מדובר על מתנות ליום ההולדת של החברים לכיתה, עדיף לבחור במשחקי חשיבה מיוחדים, משחקי מגנט, ערכות יצירה, רובוטים, ערכות מדע וכדומה. כל הורה ישמח לקבל מתנות מסוג זה, על פני הצעצועים הזולים, הניתנים לרוב כמתנה ליום הולדת.

אנו בחנות MOM & ME נשמח לספק לכם מבחר נאה של מתנות לילדים, תוך כדי הקפדה על איכות, ערך מוסף ומחירים נוחים ואטרקטיביים. אנו מחזיקים במבחר ענק של משחקי קלפים, רובוטים, טרקטורים, אופניים לפעוטות, משחקים לחצר וכדומה. נשמח לסייע ולייעץ לכם, לגבי סוג המתנה המתאים ביותר עבורכם. לפרטים נוספים, צרו קשר.