צעצועים מונטסוריים מעץ

אנו בחברת momme נשמח לספק לכם מגוון רחב של צעצועים מונטסוריים שונים, שיהפכו את הילדות של הילדים שלכם לנינוחה, נעימה ומהנה יותר. הצעצועים שלנו עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר ואנו נשמח לספק לכם יחס אישי ואדיב, כולל משלוח מהיר עד הבית והחזר כספי תוך 30 יום, במידה והילד לא התחבר לצעצוע.

מהם היתרונות של צעצועים מונטסוריים מעץ?

מריה מונטסורי פיתחה את כל שיטת החינוך המונטסורית בתחילת המאה הקודמת. מדובר על שיטת חינוך המעודדת את הילדים לעצמאות, חשיבה יצירתית ובחירת נושאי הלימוד המעניינים אותם. מטרת השיטה היא לאפשר לילדים להתפתח בהתאם לתחומי העניין שלהם, על מנת לעודד את חוש הסקרנות שלהם ולאפשר להם ללמוד בקצב הנכון עבורם.

צעצועי עץ מהווים חלק בלתי נפרד מהשיטה, מאחר והמטרה היא לא לגרות את החושים של הילדים באמצעות צעצועים צבעוניים ורעשניים, אלא לאפשר להם ליצור את המשחקים שלהם בצורה עצמאית. באמצעות שימוש בצעצועי עץ, הילדים חופשיים לקבוע את חוקי המשחק, ללא שום הסחות דעת חיצוניות. במקום להתלהב ולצעוק בהתלהבות ממכונית על שלט או מצעצוע צפצפני, הילד לומד להעניק לצעצועי העץ שלו חיים דמיוניים, קווי עלילה מפותלים וחוויית משחק עשירה יותר. 

מה חשוב לדעת לגבי צעצועים מונטסוריים מעץ?

צעצועי עץ מאפשרים לילד לקבוע את עוצמת ההתרגשות שלו, מאחר והוא אינו מושפע מכל הגירויים הסטנדרטיים של הצעצועים המודרניים. מדובר על צעצועים המכילים צורות גיאומטריות שונות, אותיות, חרוזים וכדומה. הצעצועים צבועים בצבעים רכים ועדינים, שאינם מעוררים את הילד, אלא מאפשרים לו לייצר את עלילת המשחק הנכונה עבורו.

צעצועים אלו מעודדים את הילד לחשיבה עצמאית, פיתוח היצירתיות והדמיון וכמובן שיתוף של ילדים נוספים במשחק. ילדים המשחקים בצעצועי עץ מפתחים לרוב קשרים חברתיים הדוקים יותר, מאחר ומדובר על צעצועים המעודדים משחק משותף ורצון לחלוק. מעבר לכך, מדובר על צעצועים לילדים שאינם תורמים לזיהום כדור הארץ.

הורים רבים נהנים לראות את ילדיהם משחקים בצעצועי העץ, מאחר והדבר משרה תחושת שלווה ונוסטלגיה. כדאי להדגיש כי מדובר על צעצועים המעודדים משחק שקט ורגוע, הם אינם נשברים בקלות ואינם מצריכים תחלופה בלתי נגמרת של סוללות.

אנו בחברת momme נשמח לספק לכם מבחר רחב של צעצועים מונטסוריים מעץ, במטרה לאפשר לילדים שלכם שעות ארוכות של משחק רגוע, נעים ומהנה. לפרטים והזמנות של צעצועים מונטסוריים מעץ, צרו קשר.